Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

Soutěž o pohár starostky obce Vílanec

 

 

V roce 2002 po vzájemné dohodě představitelů obce a hasičů (Svazu dobrovolných hasičů) bylo rozhodnuto na počest 50.výročí založení dobrovolných hasičů, v novodobé historii obce uspořádat soutěž hasičských družstev o „POHÁR STAROSTKY OBCE“,  obcí spadajících do okrsku č.6  Dlouhá Brtnice.

 

V letošním roce 15. září se již konal 5. ročník, který byl poprvé uspořádán za krásného slunečného počasí na návsi v osadě Loučky. Předchozí ročníky se vždy konaly na fotbalovém hřišti ve Vílanci. Prvního ročníku mimo soutěž,  jihlavští profesionální hasiči představili návštěvníkům soutěže svoji nejmodernější záchranářskou a hasební techniku.

 

Letošní soutěže se zúčastnilo 5 požárních družstev SDH a to: hosté z Vesce, okr. Třebíč,  Čížova,  Hladova, Cerekvičky-Rosice a Vílance.

 

Vítězem soutěže se stali hosté z Vesce okr.Třebíč, na druhém místě Vílanec a třetí Hladov. Poháry za umístění na prvním až třetím místě předala starostka obce Bohumila Pípová  za účasti starosty okrsku č.6 Miloslava Šprynara a okrskového velitele Antonína Kuly.

 

Neformální soutěž  o láhev dobrého moku  získalo  družstvo z Hladova.

 

 

Přehled umístění v minulých ročnících:

 

 

       2002 1)  Kostelec

               2)  Vílanec 

               3)  Hladov 

       2003 1)  Vílanec  družstvo starších 

               2) Vílanec  družsto mladších 

               3)  Kostelec 

       2004 1)  Netín okr. Žďár n/Sázavou

               2)  Vílanec 

               3)  Kostelec 

       2005 1)  Vílanec  

               2)  Hladov 

               3)  Kostelec 

       2006 1)  Kostelec 

               2)  Vílanec

               3)  Hladov

 

 

zpět na stránku:www.vilanec.estranky.cz

..